МОБІЛЬНІ ВИСТАВКОВІ КОНСТРУКЦІЇ - imr.net.ua

підбір конструкцій за посіланням

Мобільні виставкові конструкції

Зі статті ви дізнаєтеся, що таке мобільні виставкові конструкції, їх види і призначення

 

Мобільні виставкові конструкції - це набір універсальних комплектуючих, з яких монтуються легкі вироби, призначені для виїзних заходів: виставок, рекламних кампаній і т. Д. Головною особливістю таких конструкцій є легкість їх складання. Для цього необов'язково володіти спеціальними навичками або інструментами.

 

Мобільні стенди існують в різних варіаціях. Одноразові стенди виготовляють, як правило, для спеціального заходу, наприклад, виставки або акції. Надалі такі стенди більше не використовуються і підлягають утилізації. Багаторазові стенди виготовляють зі спеціальних профілів. Їх можна піддавати багаторазовій збирання та розбирання.

 

Багаторазові виставкові мобільні стенди підрозділяються на кілька видів:

 

1.     онтичні стенди (POP-UP). Цей вид мобільних конструкцій найбільш затребуваний. Це обумовлено їх модифікують каркасом, дуже схожим при складанні на звичайний парасольку. Тумба для транспортування каркаса може бути використана на виставці в якості столу. Часто стенди POP-UP підсвічують за допомогою спеціальних світильників.

2.     Рамкові стенди (FOLD-UP). Їх використовують в якості яскравого елемента, сильно привертає увагу потенційних клієнтів. Такі конструкції добре видно здалеку. Вони смотрятся досить масштабне, але в зібраному вигляді дуже компактні і легкі в транспортуванні. Головним перевагою мобільного стенду FOLD-UP є можливість трансформації окремих секцій. Рамкові стенди можна поєднувати між собою, створюючи єдину композицію. Якщо інформація, нанесена на секцію, застаріла, то її можна легко замінити актуальним зображенням. Така система дуже економічніша. Панелі таких стендів можуть бути глянцевими, матовими і текстурними. Виготовляють їх з пластику або спеціально обробленого картону.

3.     Промостойки. Це один з найпоширеніших видів мобільних виставкових конструкцій. Промостойка - це спеціальне місце, призначене для презентації нових видів продукції. Вони використовуються на виставках, рекламних акціях і презентаціях. Промостойка є спеціальний стіл. За ним розташовується співробітник компанії, а також необхідний товарний запас. Працівник компанії демонструє товар, дає повне його опис та надає змогу особистого ознайомлення з ним.

4.     Столи-ресепшн. Цей елемент є головним атрибутом будь-якої виставки або презентації. По суті стіл-ресепшн - це стійка, за якою відбувається спілкування персоналу виставки з клієнтами. Крім своєї основної функції стіл-ресепшн призначений і для розміщення рекламних матеріалів.

5.     Мобільні виставкові вітрини. Вони дуже зручні у використанні, практичні і легкі. Вітрини відмінно доповнюють будь-які стенди. Як правило, виставкові вітрини складаються з прозорого каркаса і полиць. Таким чином, огляд товару можливий з усіх ракурсів. Головною перевагою вітрин є їх багатофункціональність. У проміжках між заходами їх можна використовувати в торгових залах для викладення товару.

6.     Малі мобільні конструкції. До цієї категорії відноситься вся виставкова атрибутика малих розмірів.

 

Переваги мобільних стендів

Головною особливістю мобільних виставкових конструкцій є простота їх використання і легкість транспортування. Тому їх використовують багаторазово на різних заходах: виставках, промо-акціях, презентаціях, конференціях і т. Д. При цьому мобільні конструкції можна використовувати в якості самостійного рекламного елемента на виїзних акціях. Виставкові конструкції використовують в самих різних сферах: на ділових зустрічах, в телевізійних студіях, на корпоративах. Виставкове обладнання настільки універсально, що його можна використовувати як на малих заходах, так і при організації масштабних акцій.

 


Використання мобільних виставочних конструкцій має низку переваг:

1.     Мобільне обладнання можна використовувати багаторазово, що обумовлює його економічність. За підрахунками фахівців, кошти, вкладені в обладнання, окупаються приблизно з третьої виставки. Тому мобільні конструкції дозволяють значно економити фінансові кошти компанії.

2.     Подібні конструкції підлягають легкої транспортуванні і збірці. Тому компанія, що має таке обладнання, в будь-який момент готова взяти участь у виставці, рекламної акції або презентації.

3.     Універсальність використання. Мобільні конструкції можна використовувати в якості рекламного носія в ході заходів, як торгове обладнання або як доповнення до інтер'єру компанії.

4.     Зовнішній вигляд мобільного стенду компанія оформляє самостійно, відповідно до своїх цілей і побажаннями. Якщо грамотно і незвично оформити стенд, то він надовго запам'ятається відвідувачам за рахунок свого оригінального вигляду.

5.     Можливість трансформації. Мобільні стенди легко видозмінювати залежно від цілей компанії. Можливо, для промо-акції фірмі буде потрібно тільки частина виставкового обладнання, а для участі у виставці весь набір стендів.

 

Якщо правильно підібрати і оформити мобільне виставкове обладнання, то можна з легкістю реалізовувати багато проектів. Виставкові стенди формують імідж компанії, впливають на сприйняття клієнтами інформації про продукцію. Мобільні стенди дуже компактні, однак, саме вони привертають основну увагу. Розташовувати такі стенди можна в будь-якому місці: в центрі виставкової площі, в проході або біля входу. Мобільне обладнання може існувати як самостійний рекламний носій, так і працювати разом з персоналом. Але в будь-якому випадку, на сам стенд обов'язково повинна бути нанесена коротка інформація про компанію, її продукції і основні досягнення.


to top